2222222

شرکت جم صنعتکاران بازوی توانمند ارزش آفرینان

🔹 شرکت جم صنعتکاران همواره براساس شعار خود که «جم صنعتکاران یاریگرارزش آفرینان» است، حرکت کرده و پروژه‌های خود را براساس این اصل مهم به ذینعان پیش برده است.

🔹این شرکت با توجه به خدمات ارزشمند نیروهای متخصص خود، به شکل موثر از انجام تعمیرات اساسی برخی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس پشتیبانی کرده از جمله تعمیرات اساسی (اورهال) مجتمع پتروشیمی جم از تاریخ 1 آبان ماه 1402 به مدت 35 روز برنامه‌ریزی شده و قرار است در این بازه زمانی صورت پذیرد.

🔹 از  اجرای پروژه‌های حیاتی شرکت جم صنعتکاران در این اورهال عبارتند از :

  • عملیات اصلاح سامانه فلر مجتمع -تعویض تیپ فلر واحد الفین

-عملیات برقراری اتصالات نهایی پروژه جایگزینی خطوط آب خنک‌کننده مجتمع پتروشیمی جم – عملیات داربست‌بندی مورد نیاز تعمیرات اساسی در موقعیت واحدهای الفین، مخازن و آفسایت مجتمع

  • تامین قریب به 50 دستگاه انواع ماشین‌آلات سنگین نظیر: جرثقیل 450 تن
  • همچنین عملیات تعمیرات اساسی در پتروشیمی جم پیلن شامل: فعالیت‌های داربست‌بندی، رنگ‌آمیزی، عملیات پایپینگ، تعمیرات مبدل‌ها و ولوها و همچنین تامین ماشین‌آلات سنگین را می‌توان به عنوان بخشی از فعالیت‌های اساسی این شرکت(جم صنعتکاران) بیان کرد.

🔹 باید یادآور شویم که شرکت جم صنعتکاران با تربیت و آموزش نیروهای متخصص در سطح مجتمع‌های صنعتی و پتروشیمی منطقه توانسته موفقیت‌های چشمگیری در زمینه انجام تعمیرات و اورهال به انجام برساند که اهمیت تعمیرات دوره‌ای پیش‌بینی شده در آمادگی واحدها، رفع موانع تولید، افزایش تولید و بهره‌وری واحدهای تولیدی می‌باشد.

🔹 شایان ذکر است فرآیند اورهال یا تعمیرات اساسی، عملیاتی حساس و مهم به لحاظ رساندن تجهیزات و قطعات پالایشگاهی به شرایط سلامت کامل است که بازسازی دستگاه‌های فرسوده و مستهلک را در محل نصب شده ممکن می‌کند و در صورت اجرای درست و اصولی، از بسیاری هزینه‌های اضافی تعویض قطعات جلوگیری نموده و منجر به افزایش تولید و بهروری خواهد شد.

روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران

تصاویر مربوط به شرکت جم صنعتکاران بازوی توانمند ارزش آفرینان

اخبار مرتبط