2222222

تقدیر نماینده وزارت نفت در منطقه ویژه پارس از مدیر عامل شرکت جم صنعتکاران

به گزارش روابط عمومی شرکت جم صنعت کاران، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به خاطر اجرای طرح ارزشمند و موثر « سواد آموزی دیجیتال« از سوی شرکت جم صنعت کاران به عنوان یکی از طرح های قابل تحسین مرتبط با مسئولیت‌های اجتماعی، تقدیر کرد.

در متن تقدیرنامه آمده است: جناب آقای مهندس ابراهیم زاده، مدیرعامل محترم شرکت جم صنعت کاران، پایداری کسب و کار و ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی،  از حفظ حسن و شهرت و طرفداری از محیط زیست به یک ضرورت راهبردی برای یک پارچه شدن در فرهنگ شرکتی، محیط کسب‌وکار، برنامه‌های مدیریتی و تصمیمات سرمایه‌گذاری تبدیل شده است. سازمان‌های جهانی، اهمیت ابعاد اقتصادی، مالی، حاکمیت شرکتی، اجتماعی، اخلاقی و محیط زیستی را در خلق ارزش مشترک برای همه ذی‌نفعان به رسمیت شناخته‎اند.

اجرای طرح سوادآموزی دیجیتال از سوی آن شرکت با مشارکت این سازمان (منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس) و استانداری بوشهر به عنوان یکی از طرح‌های قابل تحسین مسئولیت‌های اجتماعی در سطح منطقه ویژه پارس و استان بوشهر شایسته تقدیر است.

اینجانب مراتب تقدیر و سپاس خود را از زحمات جنابعالی و مجموعه همکاران اعلام نموده و خواستار تداوم ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی در سطح منطقه و جامعه پیرامونی می باشد.

 سخاوت اسدی؛ مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

گفتنی است، طرح سواد دیجیتال در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکتی و به صورت داوطلبانه و رایگان، به شیوه میکرولرنینگ (یادگیری خرد) در شرکت جم‌صنعتکاران طراحی و برای جامعه استانی اجرا شد.

طرح سواد آموزی دیجیتال در خرداد ماه 1401 به مدت 100 ساعت و به شکل مجازی در سطح استان بوشهر برای خانواده‌ها، دانش‌آموزان، کارکنان ادارات و شرکت‌ها برگزار شد.

 دوره مذکور با استقبال کم سابقه جامعه محلی استان بوشهر، کارکنان سازمان‌ها و ادارات با حضور بیش از ۱۰ هزار نفر به صورت مجازی همراه بود.

محتوای دوره مذکور شامل سرفصل‌هایی چون: سواد رسانه‌ای، سواد انرژی، سواد محیط‌زیست، سواد مالی، سواد عاطفی، سواد سلامتی، سواد ارتباطی و… بوده و هدف اصلی آن، توسعه فرهنگ یادگیری و آشنایی با انواع سواد از منظر یونسکو می‌باشد.

تصاویر مربوط به تقدیر نماینده وزارت نفت از مدیر عامل شرکت جم صنعتکاران

اخبار مرتبط